Drukuj

W Barakudzie czas treningów

Data: . Opublikowany w Sport

Początek roku jest wyjątkowo wymagający dla zawodników klubu Barakuda. Nasi pływacy właśnie w tym okresie mają najcięższe treningi, wszystko po to, aby zaprocentowało to w sezonie. Podopieczni Bartosza Staneckiego przygotowują się do kilku ważnych zawodów, w których chcą powalczyć o najwyższe lokaty.

 

Początek roku i nowego sezonu wcale nie jest łatwym czasem dla pływaków. Wyjątkowo ciężkie treningu mają także zawodnicy starachowickiej Barakudy. Teraz właśnie szlifują formę, aby ta w decydujących momentach była jak najwyższa. Pierwszym poważnym sprawdzianem będą marcowe Mistrzostwa Polski.

 

 

Bartosz Stanecki ma już kilku „pewniaków”, którzy powalczą o medale Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych.

 

 

Przygotowania w tym okresie wymagają dużych poświęceń. Zawodnicy trenują dwa razy dziennie, łącznie przepływają ok 12-13 kilometrów każdego dnia.

 

 

Jak mówi trener Bartosz Stanecki w starachowickich zawodnikach tkwi ogromny potencjał, który teraz należy odpowiednio wykorzystać. Jak jednak zaznacza konieczne są inwestycje w infrastrukturę.

 

 

Dobre wyniki naszych zawodników zaowocowały zawodami rangi wojewódzkiej w Starachowicach. Ubiegłoroczny finał świętokrzyskiej ligi pływackiej był dużym sukcesem zarówno sportowym jak i organizacyjnym i jest szansa, że podobne zawody nasz klub zorganizuje również w tym roku.

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Telewizja Starachowice

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.