Drukuj

Wiking szykuje się do pierwszych zawodów

Data: . Opublikowany w Sport

Puchar Polski w wyciskaniu sztangi leżąc to pierwsze zawody w tym roku, w jakich udział wezmą zawodnicy Wikinga Starachowice. Zmagania w Sosnowcu będą jednocześnie eliminacją do Mistrzostw Świata w Danii.

 

Na nudę z pewnością nie będą mogli narzekać zawodnicy Wikinga Starachowice. Tegoroczny terminarz ich startów jest wyjątkowo napięty. Już w połowie lutego wystartują w Pucharze Polski w wyciskaniu sztangi leżąc w Sosnowcu. Zawody te będą jednocześnie eliminacją do Mistrzostw Świata, które w tym roku rozegrane zostaną w Danii.

 

 

W Gdańsku nasz klub wystawi również swoich reprezentantów do zawodów w innych dyscyplinach. Tam również będziemy mogli liczyć na medale i sukcesy, ale jak zaznacza Arkadiusz Staszewski będzie to wymagało bardzo dobrej organizacji.

 

 

Niedługo po zawodach w Gdańsku naszych zawodników czeka występ na Mistrzostwach Europy w trójboju klasycznym w Estonii.

 

 

Najważniejsze w tym roku dla Wikinga będą jednak Mistrzostwa Polski, gdzie bronić będą sukcesów indywidualnych i drużynowych.

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Telewizja Starachowice

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.