Drukuj

Dragon przygotowuje się do pierwszych w tym roku startów

Data: . Opublikowany w Sport

Już w najbliższy weekend zawodników Dragona Starachowice czekają pierwsze w tym roku starty. Właśnie pod kątem zawodów w Kartuzach prowadzone były ostatnie treningi w klubie. Trener Marek Jasiński zapewnia, że jego podopieczni są dobrze przygotowani.

 

Podopieczni Dragona Starachowice już w najbliższy weekend rozpoczną starty w 2016 roku. Na początek czeka ich rywalizacja w Kartuzach, gdzie walczyć będą o medale Mistrzostw Polski. Właśnie pod kątem tych zawodów nasi reprezentanci przygotowywali się w klubie w ostatnich tygodniach.

 

 

Jak mówi prezes i trener w jednej osobie, Marek Jasiński jego podopieczni są dobrze przygotowali do zawodów. Duże nadzieje wiąże z występem Ernesta Kisiela, który w Kartuzach będzie bronił wywalczonego przed rokiem tytułu.

 

 

Tydzień po pierwszych startach w tym roku naszych zawodników czeka kolejna duża impreza sportowa. Starachowiczanie rywalizować będą na Pucharze Polski w formule K-1.

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Telewizja Starachowice

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.