Drukuj

Akademia Piłkarska SKS Star Rocznik 2006 zwyciężyła w Skarżysku

Data: . Opublikowany w Sport

30 stycznia rocznik 2006/2007 podsumował ferie turniejem organizowanym przez PAS Skarżysko Kamienna. W zawodach wzięło udział osiem wyrównanych zespołów a o kolejności decydował łut szczęścia, którego nam w tym dniu nie brakowało. Wszystkie spotkania rozgrywane były po 15 min., co pozwoliło chłopcom w większym wymiarze czasowym przebywać na boisku.

W rozgrywkach grupowych wygraliśmy trzy mecze: z Juniorem Radom 2: 0 (Ciura, Rożek), PAS II 2: 0 (Rożek, Pocheć) i AP Fałków 4: 2 (Pocheć, Pocheć, Wiecha, Kozera). W drugiej grupie zespoły Orlika Radom, AP Końskie, PAS I Skarżysko i Victorii Mniów rozgrywały bardzo zacięte mecze a o końcowej tabeli decydowały niuanse. Ostatecznie o wejście do finału zagraliśmy z AP Końskie wygrywając 1: 0 (Pocheć). Finał to powtórzenie pierwszego naszego meczu grupowego Junior Radom - AP Star Starachowice. Przez cały mecz gra była wyrównana, ale to my uzyskaliśmy prowadzenie po pięknym strzale Antosia.

 

 

Chłopcy z Juniora zdołali jednak wyrównać na 15 sekund przed końcową syreną i o zwycięstwie decydowały rzuty karne. Bezbłędni w naszej drużynie byli Mikołaj Ołowak i Antoś Węcek, a że Oliwier Ciura obronił strzał przeciwnika to my odebraliśmy okazały puchar za I miejsce a nasz bramkarz statuetkę za najlepszego golkipera turnieju.

 

 

Skład drużyny: Oliwier Ciura, Mikołaj Ołowiak, Antoś Węcek, Kacper Rzeszutek, Maciej Rożek, Kacper Wiecha, Jakub Gulba, Jakub Pocheć, Olek Kozera, Gabryś Sadrak, Adrian Gębura, Wiktor Dychała. Trener Krzysztof Zajączkowski.

 

 

Trzeba przyznać, że turniej pod każdym względem był bardzo udany. Na trybunach panowała rodzinna atmosfera a wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i medale.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Telewizja Starachowice

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.