Drukuj

W Barakudzie czas treningów

Data: . Opublikowany w Sport

Początek roku jest wyjątkowo wymagający dla zawodników klubu Barakuda. Nasi pływacy właśnie w tym okresie mają najcięższe treningi, wszystko po to, aby zaprocentowało to w sezonie. Podopieczni Bartosza Staneckiego przygotowują się do kilku ważnych zawodów, w których chcą powalczyć o najwyższe lokaty.

Drukuj

Akademia Piłkarska SKS Star Rocznik 2006 zwyciężyła w Skarżysku

Data: . Opublikowany w Sport

30 stycznia rocznik 2006/2007 podsumował ferie turniejem organizowanym przez PAS Skarżysko Kamienna. W zawodach wzięło udział osiem wyrównanych zespołów a o kolejności decydował łut szczęścia, którego nam w tym dniu nie brakowało. Wszystkie spotkania rozgrywane były po 15 min., co pozwoliło chłopcom w większym wymiarze czasowym przebywać na boisku.

Drukuj

Pięciu stypendystów sportowych prezydenta

Data: . Opublikowany w Sport

Kobiety górą - tak w skrócie można określić zestawienie zawodników, którzy w pierwszym półroczu tego roku będą otrzymywać stypendia sportowe Prezydenta Miasta Starachowice. Wśród piątki sportowców reprezentujących kluby Świt, Barakuda i Star 1926 znalazł się tylko jeden mężczyzna. Łącznie zawodnicy w ciągu 6 miesięcy otrzymają 18 tys. zł z budżetu miasta.

Drukuj

Turniej o puchar Starosty Starachowickiego

Data: . Opublikowany w Sport

16 stycznia Akademia Piłkarska Star Starachowice organizowała turniej o Puchar Starosty Starachowickiego Dariusza Dąbrowskiego. W turnieju brało udział 6 zespołów dzieci urodzonych w roku 2009 i młodszych. Trzy nasze drużyny rocznik: 2009, drużyna z oddziału Mirzec i młodsi 2010 rocznik, oraz DAP  Sokolniki Mielec, Pogoń Staszów i Galacticos Ostrowiec to uczestnicy turnieju.

Telewizja Starachowice

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.