Drukuj

O nas

Super User. Opublikowany w Inne


Od 25 czerwca 2010 roku program Telewizji Starachowice  dołączył do oferty cyfrowych programów Telewizji Kablowej VECTRA w Starachowicach. Oglądaj nas na kanale 140. 
Jesteśmy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne, współpracujemy z programami lokalnymi na terenie całej Polski w ramach projektu VECTRA MEDIA. 

Program lokalny Telewizji Starachowice rozpoczął nadawanie w 1992 roku jako jeden z pierwszych w Polsce. Nosił wtedy inną nazwę, związaną z nazwą telewizji kablowej ELSAT 21.  Obecnie , program realizuje niezależna firma producencka „Vimedia” na podstawie Koncesji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Od 2001 roku wchodzi w skład Grupy Medialnej VECTRA, jednego z największych w Polsce operatorów telewizji kablowej. VECTRA, swoje ośrodki telewizyjne posiada w ponad 100 miastach Polski. To  ponad dwa i pół miliona abonentów. Nasz program nadajemy codziennie od godziny 17.15, przez pełną dobę. Nasi dziennikarze i realizatorzy to ludzie doświadczeni, działający w branży od wielu lat. Pracujemy na nowoczesnym, cyfrowym sprzęcie telewizyjnym . Współpracujemy z ośrodkami telewizyjnymi na terenie całej Polski. Pracujemy przede wszystkim dla mieszkańców miasta podając najnowsze, rzetelne informacje dotyczące wszelkich aspektów życia miasta. Ich znajomość ma duże znaczenie dla każdego mieszkańca Starachowic. Program jest bliski sprawom mieszkańców. Identyfikuje się z miastem.


Atutem Lokalnego Programu Telewizji  w Starachowicach jest szybkie przekazywanie wiadomości. Informacje o ważnym wydarzeniu ukazują się tego samego dnia. W razie potrzeby może ukazać się natychmiast jako że posiadamy możliwość realizacji „na żywo”.  Nasz program cechuje więź bliskiego kontaktu z widzem. To my dajemy możliwość zobaczenia siebie, najbliższych, naszych dzieci na ekranie telewizora. Bez nas wiedza o mieście jest niepełna. Widzowie postrzegają naszą telewizję jako niezależne, obiektywne i opiniotwórcze źródło informacji. Cenią naszą pracę . Otrzymujemy nagrody, wyróżnienia, pamiątkowe medale i dyplomy. To dla Nas wielka satysfakcja dająca nam siłę do pełnienia tak ważnej misji jaką jest przekazywanie informacji.

Telewizja Starachowice

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.