Drukuj

MiM powalczy w Mistrzostwach Europy

Data: . Opublikowany w Aktualności

W tym roku najważniejszą imprezą Szkoły Tańca MiM będą Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Polsce. W Płocku starachowiczanie zaprezentują nową choreografię, ale niewykluczone, że pojawią się też sprawdzone aranżacje. Właśnie pod kątem mistrzostw młodzi tancerze trenowali podczas zimowego obozu.

 

Szkoła Tańca MiM szykuje się na Mistrzostwa Europy, które w tym roku odbędą się w Polsce. Planowane na maj zawody w Płocku to najważniejszy start starachowickich tancerzy w tym roku.

 

 

Nasi tancerze należeć będą niewątpliwie do faworytów, bo przecież w ubiegłym roku wywalczyli Mistrzostwo Świata, ale jak mówi dyrektor szkoły o wszystkim zadecyduje dyspozycja danego dnia.

 

 

Dyrektor Szkoły Tańca MiM przygotowała treningi właśnie pod kątem majowych mistrzostw. W tym celu podczas ferii zimowych nasi tancerze trenowali w Warszawie podczas zimowego obozu.

 

 

Uczestnicy zajęć bardzo chwalili sobie zimowe warsztaty, ale jak podkreślali łatwo nie było. Dodatkową tremę wywołał występ przed uczniami jednej z warszawskich szkół.

 

 

Podczas warsztatów starachowiczanie ćwiczyli też nowe formy taneczne, których uczyły absolwentki starachowickiej szkoły tańca.

 

 

Niektórym młodym tancerkom hip-hop bardzo przypadł do gustu i mimo trudnych początków dobrze odnalazły się w tej formie tanecznej.

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Telewizja Starachowice

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.