Drukuj

W starej chacie u rzeźbiarza

Data: . Opublikowany w Aktualności

Zajęcia rzeźbiarskie u Kazimierza Kopcia to już tradycja feryjnych zajęć Starachowickiego Centrum Kultury. Również w tym roku warsztaty te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Mimo, że ferie już za nami organizatorzy zapowiadają kolejne edycje zajęć.

 

Ferie ze Starachowickim Centrum Kultury nie mogły obyć się bez zajęć w szkółce rzeźbiarskiej Kazimierza Kopcia, który takie zajęcia prowadzi już od ponad 20 lat. Zainteresowanie warsztatami rzeźbiarskimi nie słabnie, a zaszczepiona pasja często staje się hobby na całe życie. W tym roku tematyka prac była dowolna, ograniczona jedynie wyobraźnią uczestników.

 

 

Dyrektor Starachowickiego Centrum Kultury Tomasz Kordeusz podkreślił, że Kazimierz Kopeć wychował już kilka pokoleń starachowiczan. Kilkoro z nich rzeźbiarstwem interesuje się do dzisiaj.

 

 

Kazimierz Kopeć zaznaczył, że najważniejsza w tym wszystkim jest zabawa, a najmłodsi bawili się znakomicie.

 

 

Uczestnicy szkółki rzeźbiarskiej opowiedzieli o swoich odczuciach z udziału w warsztatach i o pracach jakie wykonali.

 

 

Dyrektor Kordeusz podsumował także cały cykl zajęć feryjnych w Starachowickim Centrum Kultury. Oferta była zróżnicowana, tak aby trafić do jak największej liczby młodych ludzi.

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Telewizja Starachowice

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.