Drukuj

Radni wysłuchali informacji o bezpieczeństwie w powiecie

Data: . Opublikowany w Aktualności

Sprawozdań o bezpieczeństwie komendantów powiatowych policji i straży pożarnej oraz informację o działalności w 2015 roku Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego wysłuchali na styczniowej sesji radni powiatowi. Nasze służby zapewniają, że w porównaniu do roku poprzedniego stan bezpieczeństwa się poprawił.

 

Jednogłośnie radni powiatowi przyjęli na styczniowej sesji sprawozdanie z działalności Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego za 2015 rok. Do wystąpienia Elżbiety Szafarczyk radni nie mieli żadnych uwag. Właśnie pod znakiem sprawozdań przebiegły ostatnie obrady radnych Rady Powiatu. Zdecydowanie więcej pytań samorządowcy mieli do wystąpień komendantów powiatowych policji i straży pożarnej. Jak zapewnia Marek Kaczmarczyk ze straży rok 2015 nie był gorszy od poprzedniego.

 

 

Jak zapewnia szef starachowickich strażaków cały czas jego jednostka będzie dążyć do tego, aby udoskonalać swoje działania.

 

 

O lepszych statystykach w 2015 roku niż w poprzednich 12 miesiącach mówił także nowy Komendant Powiatowy Policji w Starachowicach Paweł Szczepaniak.

 

 

Jak zapewnił również kom. Paweł Szczepaniak statystyki pokazują, że świadomość wśród uczestników ruchu drogowego znacznie wzrosła i mimo liczniejszych kontroli na drogach jest mniej pijanych kierowców.

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Telewizja Starachowice

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.