Drukuj

Sześciu kandydatów na wójta Mirca

Data: . Opublikowany w Aktualności

Sześciu kandydatów weźmie udział w przedterminowych wyborach na Wójta Gminy Mirzec. Wśród nich znajduje się dwóch członków Polskiego Stronnictwa Ludowego, jeden Prawa i Sprawiedliwości i trzech kandydatów bezpartyjnych.

 

Najstarszy ma 56 lat, najmłodszy 32, wszyscy posiadają wykształcenie wyższe, trzech to członkowie partii politycznych – tak w skrócie prezentuje się charakterystyka kandydatów na Wójta Gminy Mirzec. Głosowanie jest konieczne w związku ze śmiercią poprzedniego wójta Bogusława Nowaka. W przedterminowych wyborach o funkcję wójta będą się ubiegali: Robert Gralec – kandydat bezpartyjny, radny Rady Gminy, Marek Kukiełka – członek Polskiego Stronnictwa Ludowego, były wójt Mirca, obecnie radny, kandydaci bezpartyjni Mirosław Niewczas i Kamil Pliszka, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego Mirosłąw Seweryn – przewodniczący Rady Gminy oraz pełniący obecnie funkcję wójta Dariusz Stachowicz z Prawa i Sprawiedliwości. Wszyscy startują z własnych komitetów wyborczych. Mieszkańcy gminy Mirzec wybiora nowego wójta w niedzielę 21 lutego. 

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Telewizja Starachowice

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.