Drukuj

Nowa firma w Specjalnej Strefie Ekonomicznej „Starachowice”

Data: . Opublikowany w Aktualności

W podstrefie Starachowice pojawił się nowy przedsiębiorca. Zarząd Specjalnej Strefy Ekonomicznej  „Starachowice” wydał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej dla Fast Facade - spółki z kapitałem polskim. Przedsiębiorca uruchomi w Starachowicach produkcję nowoczesnych wyrobów ceramicznych dla budownictwa w postaci paneli izolacyjno - elewacyjnych. Inwestycja spółki Fast Facade, związana z uruchomieniem nowej działalności gospodarczej, ma się zakończyć do 31 grudnia 2013 roku.

W tym czasie przedsiębiorca poniesie 4 milionowe nakłady i zatrudni co najmniej 5 pracowników. Warto dodać, że w ubiegłym roku Zarząd SSE „Starachowice” wydał 12 zezwoleń, które przyniosą łącznie co najmniej 440 mln. zł inwestycji i co najmniej 388 nowych miejsc pracy. Zezwolenie dla Fast Facade jest pierwszym wydanym w tym roku. Jak mówi Wiceprezes Zarządu SSE „S” Zdzisław Kobierski jeszcze w tym miesiącu sfinalizowane zostaną kolejne negocjacje. SSE „S” oprócz rozmów z kontrahentami sukcesywnie pozyskuje tereny, które mogą zostać wykorzystane pod działalność gospodarczą. Aktualnie rozszerzono podstrefę w Piekoszowie. Jak informuje Wiceprezes Zarządu Zdzisław Kobierski działalność stref ekonomicznych charakteryzuje się wysoką efektywnością inwestycji.

Komentarze  

 
-1 #2 yt 2012-09-22 17:35
:-x
Cytować
 
 
0 #1 tst 2012-08-03 21:13
Dziekujemy ,niesamowity sukces.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Telewizja Starachowice

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.