Drukuj

Konferencja prasowa Sojuszu Lewicy Demokratycznej

Data: . Opublikowany w Aktualności

W spotkaniu zwołanym przez kandydata SLD na stanowisko prezydenta Starachowic Sylwestra Kwietnia wzięli udział Andrzej Sendecki i Sławomir Rymarczyk. Kandydaci, którzy wzięli udział w pierwszej turze wyborów samorządowych, podczas konferencji udzielili Sylwestrowi Kwietniowi wsparcia w nadchodzącej drugiej turze wyborów.

 

W dalszej części konferencji prasowej Sylwester Kwiecień odniósł się także do zawiązanej koalicji w Radzie Miejskiej pomiędzy przedstawicielami Prawa i Sprawiedliwości,  Spółdzielców i Wspólnot Mieszkaniowych oraz członkiem Komitetu Wyborczego Wyborców Marka Materka. 

 

 

Komentarze  

 
0 #13 smg 2014-11-25 23:43
NIE GŁOSUJEMY NA SYLWKA KWIETNIA!!!!!po raź kolejny oszukani.TO MY KIBICE STARU STARACHOWICE.
Cytować
 
 
0 #12 Misiek 2014-11-25 22:11
Już jeden bez doświadczenia chluby nam nie przyniósł. Pamiętajcie, że historia lubi się powtarzać...
Cytować
 
 
-1 #11 Starachowiczanka 2014-11-25 21:15
Starachowice potrzebują spokoju... 4 lata temu postawiłam na zmiany, świeżość oraz młodą energiczną osobę... 30 listopada stawiam na doświadczenie!! Sylwester Kwiecień ma mój głos !
Cytować
 
 
0 #10 Katolik 2014-11-25 10:27
Łaska uświęcająca nie spłynęła jakoś na Kwietnia :) Wstyd, litość i trwoga!
Cytować
 
 
0 #9 Paweł 2014-11-25 08:24
Żenująca historia - tak by można nazwać to spotkanie, ale cóż syn Pana Sendeckiego nie dostał się do rady, on sam jest zwykłym radnym w powiecie (gdzie w rozdaniach mówiło się o stołku członka zarządu rady powiatu), wszystko się wali, cały misterny plan w d....e, trzeba więc łapać brzytwę. Tym wystąpieniem Panie Andrzeju stracił Pan mój cały szacunek. Kiedyś współczułem Panu pracy na maszynie w odlewni, ale tym co Pan robi teraz zastanawiam się czy nie zweryfikować swojego podejścia do Pana osoby. Pozdrawiam życząc dobrego samopoczucia patrząc sobie w lustro.
Cytować
 
 
+1 #8 bielizna damska 2014-11-25 08:21
szacun dla Sendeckiego i Rymara,którzy nie chcą by rządził Lipcok!!!!
Cytować
 
 
+2 #7 emilcó 2014-11-25 06:47
Co to za lament jak pis się zwąchał z materkem to boga nikt nie wzywał opamiętajcie się kaźdy robi jak chce brawo panowie nie damy się
Cytować
 
 
0 #6 Paweł 2014-11-24 23:05
Panie Rymarczyk przestań pan ośmieszać starachowicką Platformę Obywatelska.Lin k do tego skandalicznego zachowania przesyłam Zarządowi Krajowemu PO.
Cytować
 
 
-2 #5 Kasia 2014-11-24 22:33
Panie Sendecki, a nie boi się Pan Kwietnia, przecież to nie Materek był prawą ręką łapówkarza tylko Kwiecień!
Cytować
 
 
-3 #4 Kasia 2014-11-24 22:27
Pańskie dzieci też młode. Nie boi się Pan, ze ktoś w telewizji powie, że to na pewno łapówkarze i przestępcy?
Cytować
 
 
-2 #3 Ala 2014-11-24 22:18
Nie myślałam,że Andrzej Sendecki zapisze się w historii naszego miasta jako sprzedajna ś...ia.
Jak Panu nie wstyd?
Cytować
 
 
+2 #2 ja 2014-11-24 22:15
Panie Andrzeju tym poparciem przegrał Pan wszystko!
Cytować
 
 
+3 #1 katoliczka 2014-11-24 21:24
Panie Andrzeju głosowałam na pana. ....jak pan mógł. ..Panie Andrzeju. ....bój się pan Boga.......bój się pan Boga. ..
Cytować