Drukuj

Małgorzata Szlęzak szóstą kandydatką na prezydenta

Data: . Opublikowany w Aktualności

Komitet Wyborców Małgorzaty Szlęzak, tak nazywa się niezależny komitet, z którego wystartuje kandydatka i będzie się ubiegać o stanowisko prezydenta Starachowic. Decyzja została ogłoszona podczas konferencji, we wtorek popołudniu.

 

Małgorzata Szlęzak pełniąc funkcję zastępcy prezydenta miasta Starachowice miała możliwość zapoznania się  potrzebami mieszkańców Starachowic i możliwościami miasta.

Znamy już sześciu kandydatów, którzy będą ubiegać się o stanowisko Prezydenta Miasta w przedterminowych wyborach 27 kwietnia. Do tej pory swoją kandydaturę zgłosili : Marzena Marczewska, Andrzej Sendecki, Sylwester Kwiecień, Andrzej Pruś, Małgorzata Szlęzak oraz Marcin Pocheć.

 

Komentarze  

 
+1 #10 anonim 2014-03-27 17:22
Andrzrej jak patrzysz na to ,,piękne zdjęcie'' to chyba ty promieniejesz.. ..szkoda Cię chłopie.
Cytować
 
 
+6 #9 do st-ce 2014-03-27 13:29
Też kocham Starachowice i tegoż miasta wspaniałych mieszkańców! :lol:
Cytować
 
 
+1 #8 st -ce 2014-03-27 12:11
Andrzej ale z ciebie wazelina chyba jesteś ślepy opanuj się
Cytować
 
 
-2 #7 Iza 2014-03-26 20:46
Oczywiście, że się przydadzą:) Każdy kciuk się liczy! :))) Dzięki ~anonim! :lol:
Cytować
 
 
-2 #6 anonim 2014-03-26 20:29
Trzymajcie kciuki, tylko mocno, bo na pewno tej osobie się przydadzą. a po za tym jesteście wszyscy jak te czopki.
Cytować
 
 
-4 #5 Michał 2014-03-26 19:24
Trzymamy kciuki Pani Dyrektor!
Cytować
 
 
-4 #4 Andrzej 2014-03-26 19:22
Inka, przerzuć się ze zbożowej na espresso, może polepszy Ci się humorek ;-)
Cytować
 
 
-3 #3 Edyta 2014-03-26 19:08
Pozdrawiamy Pani dyrektor! Brawo!!!
Cytować
 
 
0 #2 Inka 2014-03-26 18:49
do Andrzeja -gdzie ty widzisz ten promień?. Ze zdjęcia widać, że to obłudne, pazerne bez honoru babsko.
Cytować
 
 
-4 #1 Andrzej 2014-03-26 18:09
Promienieje Pani, Pani Małgosiu. Piękne zdjęcie! Trzymamy kciuki! Powodzenia :-)
Cytować