Drukuj

Niejawne ćwiczenia w Animexie?

Data: . Opublikowany w Aktualności

W piątek na terenie firmy ANIMEX odbyły się ćwiczenia służb ratowniczych. Niestety nie zostaliśmy tam wpuszczeni z kamerą, ponieważ szef ochrony nie wyraził zgody na filmowanie owych ćwiczeń i poprosił o opuszczenie terenu zakładu. Czyżby po ostatniej głośnej sprawie sprzed paru lat, z odświeżanymi wędlinami, firma dalej miała coś do ukrycia?

A może brak porozumienia pomiędzy organizatorami ćwiczeń? Zastanawia nas, w jaki sposób media lokalne mają relacjonować przebieg zdarzeń, skoro wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nie mogły w nich uczestniczyć, a tym samym nie mogą spełniać swojej misji – jaką jest informowanie lokalnej społeczności.

Komentarze  

 
-2 #13 JA 2013-04-06 00:14
Powiem że szczerze się dziwię tym komentarzom, przecież ten zakład daje pracę 1400 osobom i jest dużym pracodawcą w naszym województwie, bardzo proszę wskazać mi bardziej stabilne miejsce pracy w Starachowicach, MAN zwalnia i PKC też, a Animex się rozwija i planuje przyjęcia, pisanie o wcześniejszych, nie do końca potwierdzonych aferach przez ,, Telewizję Starachowice!! jest informacją niewiarygodną i może być niezbyt dobrze odebrana przez potencjalnych kontrahentów Animexu.
Bardzo jestem zainteresowany zakończeniem sprawy, czy aby Animex nie wystąpi do sądu, co do wypowiedzi pseudo telewizji.
Pracownik Animex od 20 lat.
Cytować
 
 
+3 #12 gość 2013-04-05 20:30
co do aniemexsu nie wypowiem się pracowałem tam w 2000 roku i wiem co tam sie robi od 12 lat nie kupuje wedlin z dawniejszego constaru
Cytować
 
 
+6 #11 Ewela 2013-04-05 20:24
Szefową znam może i super babka z pozoru mi ta kobieta zaszkodziła troszeczke nie pomijając szulerów i kłamców z BHP
Cytować
 
 
+7 #10 gość 2013-04-05 17:55
może i super babka ale przez nią nikt nie będzie mógł obejrzeć ćwiczeń szkoda i tyle w temacie
Cytować
 
 
-2 #9 gość 2013-04-05 17:35
ćwiczenia były zjebiste,a to co wy piszecie to jakas bzdura.
Szefowa,to super babka ,ten kto jej nie zna lepiej niech nie komentuje
Cytować
 
 
+4 #8 Tomasz 2013-04-05 17:11
coś w tym musi być jak oglądałem relację z ćwiczeń z zeszłego roku to też odbywały się na terenie prywatnej firmy i była relacja a tu co firma ma złe wspomnienia z mediami o co tu chodzi ?
Cytować
 
 
+4 #7 do pracownik animex 2013-04-05 16:56
nie podlizuj sie szefowa i tak ci nie da awansu hehehe
Cytować
 
 
-4 #6 pracownik animex 2013-04-05 16:53
:D :D media szukaja wrazej i dyskryminacji zakładu za to ze szef nie wpuscił ekipy na teren zakładu teraz jest zemsta hehe :lol:
Cytować
 
 
-3 #5 pracownik animex 2013-04-05 16:52
myte mieso i wedliny to juz przeszłosc pracuje juz tu 5 lat sa kontrole cały czas sanepidoskie i juz nie ma takich rzeczy na naszym zakładzie gwarantuje to sam kupuje mieso.wedliny i sa oki.szef ochrony dobrze zrobił nie wpuszczajac mediów oni nie musza byc na kazdym kroku jak ktos pięrdnie !!!
Cytować
 
 
-1 #4 lukas 2013-04-05 16:49
zgadzam sie co ma mycie wedlin do cwiczen ratowniczo medycznych? :-) cwiczenia i organizacja sie odbyły rewelacyjnie !!!
Cytować
 
 
+1 #3 Ewela 2013-04-05 16:40
Tą firmę powinni w kosmos wystrzelić dość że odświeżane mięso to fura wypadków przy pracy a szefowa ręce obmyje i jest ok. Powinni coś z tym zrobić albo szefową wymienić ''na lepszy model''
Cytować
 
 
-4 #2 gość 2013-04-05 16:39
Cytuję gość:
ćwiczenia,owszem się odbyły,i odbywaja sie co roku,,,,,,,,,a co mają do tego media,i co to za porównanie z Afera Constarowską,,,,,szukacie,,taniej sensacji,a takie spekulacje jak czyzby firma miała dalej cos do ukrycia,są nie na miejscu!!!!!!

:sigh:
Cytować
 
 
-5 #1 gość 2013-04-05 16:38
ćwiczenia,owsze m się odbyły,i odbywaja sie co roku,,,,,,,,,a co mają do tego media,i co to za porównanie z Afera Constarowską,,, ,,szukacie,,tan iej sensacji,a takie spekulacje jak czyzby firma miała dalej cos do ukrycia,są nie na miejscu!!!!!!
Cytować